Dolega Ci ból, którego chcesz się pozbyć?

świadczenia fizjoterapeutyczne

Skupiamy się zawsze na indywidualnym podejściu do każdego

Zanim zarezerwujesz wizytę - poznaj nasz zespół i sprawdź, jak możemy Ci pomóc

Warsztat Zdrowia Fizjoterapia i Gabinety Lekarskie to centrum medyczne znajdujące się w Komornikach koło Poznania. Celem naszej placówki jest niesienie pomocy w zakresie rehabilitacji oraz świadczeń lekarskich. Pomagamy w dolegliwościach bólowych kręgosłupa, głowy i szyi, po urazach kończyn dolnych i górnych oraz po tak zwanej endoprotezoplastyce stawów. Oferujemy również terapię dla dzieci i niemowląt, ocenę ich prawidłowego rozwoju oraz postawy ciała. Świadczymy usługi również z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.

Tutaj naprawimy

Twoje zdrowie

Zapewniamy krótkie terminy oraz darmowe miejsce parkingowe. Średni czas dojazdu samochodem z Poznania to zaledwie 20 minut.

Poznaj specjalistów

Terapeuci w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii: schorzenia narządu ruchu i opieka pediatryczna.

Sprawdź cennik

Czas wizyty zajmuje około 45 minut, a ceny są uzależnione, czy pacjentem jest osoba dorosła czy dziecko.

Fizjoterapia i rehabilitacja

Na pierwszej wizycie kompleksowo ocenimy Twoją kondycję. Zamiast usuwać objawy trzeba poznać przyczyny.

Rezerwuj on-line

Termin uzgodnisz osobiście, dzwoniąc pod numer 690 233 189 albo korzystając z systemu elektronicznej rezerwacji.

Nasza zasada

Wiedza, doświadczenie i nieustanny rozwój

Nasi specjaliści to wykwalifikowani terapeuci w zakresie rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej i pediatrycznej. Świadczymy usługi również z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.

Cały czas podnoszą swoje kompetencje biorąc udział w kursach, szkoleniach oraz konferencjach, a poza tym aktywnie rozwijają się naukowo.

Fizjoterapia

Idealny początek, aby zmienić swoje życie. Zapomnij o uporczywym bólu oraz popraw sprawność ruchową. Przyczyna może być banalnie prosta.

Terapia

Zawsze dbamy o każdego pacjenta, małego i dużego. Zamiast typowej wizyty u lekarza masz się czuć komfortowo w naszym centrum rehabilitacji.

Rehabilitacja

Chociaż człowiek nie jest maszyną to weźmiemy Twoje zdrowie na warsztat i naprawimy nękające Cię problemy. Postaramy się usunąć wszystkie usterki.

Gabinety w środku

Sprawdź dostępne terminy

Zarezerwuj wizytę

Termin uzgodnić możesz osobiście, dzwoniąc pod numer 690 233 189 albo korzystając z kalendarza systemu elektronicznej rezerwacji.

Warsztat Zdrowia Fizjoterapia i Gabinety Lekarskie