Justyna Frąszczak

Poznaj mnie lepiej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego I Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (2010r). Od początku pracy zawodowej związana ze Szpitalem Klinicznym im. K. Jonschera w Poznaniu. Bogate doświadczenie kliniczne i praktyczną wiedzę zdobyła w trakcie pracy w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej, gdzie w 2017r uzyskała specjalizację w dziedzinie pediatrii, a w roku 2021 tytuł specjalisty w zakresie neurologii dziecięcej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (PTP), Polskiego Towarzystwa Neurologii Dziecięcej (PTNDz) i Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.

Nie wyobraża sobie życia bez stałego dbania o rozwój naukowy, uczestniczy w licznych konferencjach, kursach i warsztatach. Kontynuuje edukację uczestnicząc w Podyplomowym Studium Metodologii Badań Naukowych.

Zakres usług i leczenie:

  • Ocena rozwoju psychomotorycznego niemowląt i małych dzieci

  • Ocena neurorozwojowa metodą Vojty

  • Diagnostyka zaburzeń epizodycznych

  • Diagnostyka i leczenie schorzeń układu nerwowego dzieci i młodzieży

     

     

Dodatkowo

Biegle posługuje się językiem angielskim, prowadzi zajęcia ze studentami wydziału anglojęzycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Udziela też w tym języku konsultacji.

Razem damy radę

To trudne pytanie i głównie zależy od rodzaju dolegliwości. Diagnozę stawiamy już na początku leczenia. Czasami wystarczą 2-3 wizyty i ćwiczenia w domu. Czasami kilka miesięcy.

Częstotliwość i ilość wizyt ustalamy na pierwszej wizycie. Zwykle jest to dwa razy w tygodniu. Możemy spotykać się raz w tygodniu. Ostatecznie spotykamy się raz w miesiącu.

Trudno to nazwać bólem (to raczej tzw. „dobry ból”). Niektóre zabiegi terapii manualnej mogą być nieprzyjemne. Rozluźnianie punktów spustowych bólu jest niezbyt miłe.

Tak! Przekonasz się, jak dużo można zrobić samemu w domu. Terapeuta nie zrobi wszystkiego w gabinecie. Proszę przestrzegać zaleceń, aby szybciej odzyskać sprawność.

Sprawdź dostępne terminy

Zarezerwuj wizytę

Termin uzgodnić możesz osobiście, dzwoniąc pod numer 690 233 189 albo korzystając z kalendarza systemu elektronicznej rezerwacji.

Warsztat Zdrowia Fizjoterapia i Gabinety Lekarskie