Jakub Przydanek

Poznaj mnie lepiej

Nazywam się Jakub Przydanek, jestem dyplomowanym osteopatą po Akademii Osteopatii oraz magistrem fizjoterapii po Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W swojej pracy zajmuję się zarówno dorosłymi pacjentami, jak i dziećmi (w tym niemowlętami).

Zgodnie z filozofią osteopatii, staram się jak najbardziej całościowo podchodzić do pracy z ludzkim ciałem. Dzięki temu znacznie wzrasta skuteczność terapii oraz jej możliwości.

Osteopatia pozwala pomóc zarówno w problemach bólowych kręgosłupa i innych stawów, bólach mięśniowych, urazach sportowych, czy problemach pooperacyjnych, ale również w schorzeniach rzadziej łączonych z gabinetami terapeutycznymi. Mogą to być problemy trawienne, bóle brzucha, bóle głowy, ale także przewlekłe infekcje i wiele innych.

Pracuję także z kobietami w ciąży, jak i tymi, które dopiero do tej ciąży pragną się przygotować.

Jednocześnie uważam, że osteopatia daje ogromne możliwości w pracy z niemowlętami. W dzisiejszych czasach coraz więcej rodziców zgłasza się z nowonarodzonym dzieckiem do osteopaty w celach profilaktycznych, co jest idealną okazją do pozbycia się napięć okołoporodowych.

Czasami jednak potrzeby są trochę większe i osteopatia pozwala radzić sobie z takimi problemami jak kolki, asymetrie (w tym asymetrie kształtu główki), czy problemy z wypróżnianiem.

Prywatnie

Prywatnie jestem mężem i ojcem dwójki dzieci, a także człowiekiem, któremu żadna praca nie straszna i wszystko mnie interesuje, także w gabinecie nigdy nie brakuje tematów do rozmów przy terapii, która w dużej mierze jest przyjemna i bezbolesna.

Razem damy radę

To trudne pytanie i głównie zależy od rodzaju dolegliwości. Diagnozę stawiamy już na początku leczenia. Czasami wystarczą 2-3 wizyty i ćwiczenia w domu. Czasami kilka miesięcy.

Częstotliwość i ilość wizyt ustalamy na pierwszej wizycie. Zwykle jest to dwa razy w tygodniu. Możemy spotykać się raz w tygodniu. Ostatecznie spotykamy się raz w miesiącu.

Trudno to nazwać bólem (to raczej tzw. „dobry ból”). Niektóre zabiegi terapii manualnej mogą być nieprzyjemne. Rozluźnianie punktów spustowych bólu jest niezbyt miłe.

Tak! Przekonasz się, jak dużo można zrobić samemu w domu. Terapeuta nie zrobi wszystkiego w gabinecie. Proszę przestrzegać zaleceń, aby szybciej odzyskać sprawność.

Sprawdź dostępne terminy

Zarezerwuj wizytę

Termin uzgodnić możesz osobiście, dzwoniąc pod numer 690 233 189 albo korzystając z kalendarza systemu elektronicznej rezerwacji.

Warsztat Zdrowia Fizjoterapia i Gabinety Lekarskie